שלום לכולם,

ברוכים הבאים לבלוג מידע חשוב בחינם. תמיד אומרים לנו שזמן שווה כסף אז בבלוג זה תוכלו להרוויח קצת זמן שבו ככל הנראה הייתם אבודים בחיפושים באינטרנט הרחב.

אז אתחיל בלהציג את עצמי שמי יואל ואני מאוד אוהב מידע. הבעיה שבאינטרנט לפעמים מרמים אותנו (אפילו לרוב) במידע שקרי שיכול להוביל אותנו לעשות דברים שלא היינו עושים ללא האינטרנט.

לדוגמא: ילדים שרואים סרטונים של חומרים מתפוצצים ולאחר מכן חוזרים על פעולות דומות בבית וללא השגחה. זוהי רק דוגמא קטנה של הדברים המזיקים שנמצאים באינטרנט ועוד לא דיברנו על הטרדות ועברות פליליות.

עשיתי חושבים ואמרתי לעצמי איך ניתן למצוא את המידע המיהמן ביותר שאוכל להעביר לכם – קוראי הבלוג שלי. חשבתי והגעתי למסקנה: אתחיל לכתוב בלוגים שמבוססים על מידע אשר אשיג ממקורות ראשונים בלבד. מה זה אומר? לא מהאינטרנט אלה מאנשים המנהלים חברות או חברים שלי שעובדים בתחומים שונים וכו'.

כך נולד רעיון הבלוג שלי – סוג של דרך להתנגד לעידן הסייבר וסילוף המידע שקיים באינטרנט אם תרצו. בבלוג תוכלו למצוא נושאים מגוונים ושונים – כי כמו שאמרתי אני חולה מידע. מידי כמה חודשים אעלה פוסטים חדשים שעליהם אני כבר עובד מהמקורות הכי אמיתיים שהצלחתי למצוא.

כל שאלה או מידע שאתם מעוניינים בו תוכלו לבקש במרחק קליק. מקווה שמטרת הבלוג תצליח לממש את עצמה לפי חזוני הפרטי.

אשמח לשמוע ממכם,

יואל.