איך לבחור נעלי טרום הליכה נוחות

כמו הרבה מוצרים אחרים שסוגיהם יכולים לבלבל אותנו, גם נעלי טרום הליכה צריך לדעת כיצד לבחור נכון.

יחד עם נעליים מסוג זה, כמובן שיהיה מומלץ גם לבחור ציוד תינוקו איכותי.

בואו נתחיל שצעדיו הראשונים של הקטנטן, הצעדים שמצריכים נעלי טרום הליכה. איל נבחר אותן?

כיצד נבחר נעלי טרום הליכה, על מה צריך לתת דגש וכמה הן יעלו בכלל? אלו שאלות מצוינות, בואו נתחיל עם העניין של המידה. קודם כל, אתם צריכים לבחור מידה שמאפשרת מרווח קטנטן בין קצות האצבעות לקצה הנעל. הרגל לא צריכה להיות דחוקה פנימה, אך היא גם לא צריכה ללחוץ. למעשה, נעלי טרום הליכה אמורה "לשבת" על הרגל כמעט כמו גרב.

 

מה הם בדיוק נעלי טרום הליכה וכיצד נבחר אותן לילדנו?

אם לא ידעתם, נעלי טרום הליכה הן בכלל שילוב בין גרב לנעל, מעין הכלאה שכזו. לאחר שאתם בוחרים את המידה הנכונה לילד, יהיה חשוב גם לבחור בחומרי הגלם האיכותיים. חומרי הגלם צריכים להיות טבעיים ונושמים, מה שיאפשר לרגל להתאוורר ולילד להרגיש נינוח.

במקביל, יהיה חשוב גם לבחור נעל מבית מותג איכותי. כדאי לזכור, ציוד לתינוקות רוכשים אך ורק ממשווקים אשר הוכיחו את עצמם עם השנים. וכשמדברים על משווקים בעלי מוניטין, מדברים על נמרוד – ציוד לתינוקות. עם המון ניסיון ושנים של מוניטין, צוו המקצוענים של נמרוד יסייע לכם בבחירת הנעליים הנכונות לילד.

 

אילו עוד פרמטרים צריך לקחת בחשבון לפני רכישת נעליים לילד?

מעבר לפרמטרים שציינו כאן למעלה, הצוות של נמרוד גם ייקח בחשבון את הנושא של רצועות לנעל. חשוב לדעת, רצועות בנעלי טרום הליכה צריכות להיות נוחות, אך גם הדוקות מספיק בכדי למנוע החלקה של הרגל החוצה מהנעל.

מעבר לכך, בפעמים רבות הילד יהיה עשוי לנסות לחלוץ את הנעל, מה שהרצועה אמורה למנוע ממנו לעשות. באופן כללי כדאי לדעת, נעלי טרום הליכה אמורות להיות קלות מאוד ללבישה, אך קשות להסרה. מעבר לכל מה שציינו עד כה, גם חשוב לדעת שנעלי טרום הליכה אמורות למנוע החלקה.

 

יש לוודא כי אתם רוכשים נעלי טרום הליכה המונעות החלקה

אם אתם רוכשים נעל טרום הליכה, יהיה חשוב לוודא כי בסוליית הנעל ישנו חומר גלם אשר מונע החלקות. אם אתם רואים שבסוליית הנעל ישנו חלק מחוספס, כמובן שזהו החלק המדובר שאמור למנוע את ההחלקה של הילד.

צריכים סיוע נוסף בבחירת נעלי טרום הליכה לילד? את הצעדים הראשונים הילד שלכם יבצע בתוך נעליים איכותיות ובטוחות. אתם יכולים לקבל סיוע נוסף בבחירת הנעליים מהצוות של נמרוד – ציוד לתינוקות והנעלה לילדים. אם אתם מתבלבלים בין הסוגים השונים של נעלי טרום הליכה, הצוות למוד הניסיון של נמרוד יסייע לכם. בהצלחה עם הצעדים הראשונים, זו חוויה מרגשת לכל בני המשפחה, אז תהנו ממנה!

 

ילד על עץ

אולי תאהבו גם את:

רכב בתדלוק
מהו דלקן אוניברסלי?

אנשים רבים הנוהגים ברכב עם דלקן בוודאי נתקלו לא פעם בסיטואציה בה עליהם למלא דלק בדחיפות אך הגעה לתחנת דלק מתאימה אינה אפשרית מסיבות שונות.

קרא עוד »
מנעול פתוח
 10 טיפים לבחירת מנעולן

אין מקום שבטוח בשבילנו כמו הבית שלנו – בבית אנחנו יכולים להרשות לעצמנו להיות חשופים, לעשות דברים שאנחנו לא עושים בחוץ ולאחסן את החפצים יקרי

קרא עוד »