בחירת ניחוחות הנרות הנכונים לעונות שונות

מי שיודעים דבר או שניים על נרות, יגידו לכם גם מתוך שינה כי בחירה של נרות ריחניים מצריכה היכרות מקרוב עם סוגי הניחוחות השונים. במדריכים קודמים שהעלינו לרשת, הסברנו לכם איך תבחרו נרות שמתאימים לאירועים מסוגים שונים. המדריך הנוכחי ירכז את כל המידע הדרוש שיאפשר לכם לבחור את הניחוח הנכון בהתאם לעונות השנה. הישארו כאן ותהפכו בן רגע למומחים בתחום.

 

בחירה של ניחוח קיצי צריכה להיות קלילה

מי מכם שרוצים לקנות נרות ריחניים לעונה החמה צריכים לדעת שהבחירה פה צריכה להיות מוקפדת. שכן, יש לשים לב כי אין מדובר בנר בעל ניחוח עוצמתי שמשתלט על החדר. בחירה מסוג זה עלולה להוביל לתחושה של כבדות. לכן, ההמלצה היא לבחור בניחוח קליל שיגרום לכם להרגיש בטיול על חוף הים. ההמלצה שלנו היא בחירה בניחוח אוקיינוס או יער שנחשבים לנעימים במיוחד.

קנדל קלאב

נר לסתיו בניחוח חמים

בעונת הסתיו אנו מרגישים בקרירות עדינה למדי. כזו שגורמת לרבים מאתנו להדליק נר עם ניחוח חמים יחסית. זה עדיין לא הזמין להדליק את האח או את תנור הסלילים, כך שנר קטן שמחמם את החדר ומביא לאווירה נעימה צריך להיבחר על הצד הטוב ביותר. ההצעה שלנו היא קודם כל לבחור בנר בעל גוון כהה.

שכן, הצבע עצמו כבר יביא לתחושה חמימה ונעימה. נרות מסוג זה מגיעים לא פעם בניחוחות של מלון, וניל או פרחים. הבחירה הטובה ביותר של נרות מסוג זה יכולה להתבצע באתר של קנדל קלאב שתציג בפניכם מגוון עצום של נרות לסתיו.

 

הניחוח החורפי צריך להיות חם במיוחד

הבחירה של נר לחורף צריכה להתבצע תוך היכרות עם הנרות הריחניים שמספקים 2 תוצאות חיוניות:

  1. הפצת ריח חמים ונעים בחדר
  2. הרחקת יתושים

שכן, השלוליות שמצטברות מחוץ לבתים שלנו הופכות לבתיהם של יתושים מעיקים שרוצים לבוא לבקר אותנו. בחירה בנר ריחני בניחוח ג'ינג'ר בשילוב של שמן ציטרונלה צפויה להרחיק את המזיקים הלא רצויים ולאפשר לנו לישון טוב בלילה.

קנדל קלאב

תכירו את מגוון הריחות שמתאימים לאביב

מי מכם שירצו להתאים נר ריחני לעונת האביב הנעימה, צפויים לגלות שהבחירה כאן היא קלה במיוחד. שכן, ניתן לבחור בכל ריח שנוגע בדרך כזו או אחרת לטבע, לפריחה או לפירות. בחרנו להציג בפניכם את הניחוחות האהובים עלינו במיוחד בעונה זו, כדי שתוכלו לבצע בחירה נכונה ללא התלבטות:

  • ניחוח קוקוס
  • ניחוח ורדים
  • ניחוח מלון
  • ניחוח אוקיינוס ועוד

 

השורה התחתונה

עכשיו אתם יודעים איך תוכלו לבחור את הניחוחות המתאימים עבור כל עונות השנה. נמליץ לכם לשמור את המדריך הנוכחי בלשונית ה"מועדפים" שלכם, כדי שתוכלו לחזור אליו בעת חילופי העונות. כך תוכלו להיזכר אילו נרות מתאימים ביותר לעונה הקרבה ולהיות בטוחים בכך שתבצעו את הבחירה המדויקת.

קנדל קלאב

אולי תאהבו גם את:

פרישה לגמלאות
איך להתכונן לפנסיה

רבים מאתנו מחכים ליום הפנסיה, שבו נוכל להתפנות לכל התחביבים, מבלי להתחייב להשכמה מוקדמת ועבודה רוויית לחץ, אך מעטים מכירים בדברים שצריך ליישם רגע לפני

קרא עוד »