ביטוח לאומי – מתי אני מרוויח ממנו?

אחד המוסדות המוכרים ביותר במדינת ישראל הוא המוסד לביטוח לאומי.

על המוסד לביטוח לאומי אנחנו שומעים בכל מיני הזדמנויות, כאשר אחת מהן, ואולי הבולטת ביותר מעל כולן, היא התשלומים שאנחנו מעבירים לביטוח לאומי מדי חודש.

אם יוצא לכם לבדוק את תלוש השכר שלכם, בוודאי יצא לכם לראות את הניכויים שכוללים תשלום הן למס הכנסה והן לביטוח לאומי, אבל האם יצא לכם פעם לעצור ולחשוב מתי יצא לכם להרוויח מביטוח לאומי? אם אתם לא בטוחים, אנחנו כאן בדיוק כדי לתת לשאלה שלכם מענה.

אז ביטוח לאומי – מתי אני מרוויח ממנו? כל התשובות – התחלנו.

 

"ביטוח לאומי הביטחון שלי" – השיר שהוא גם הלכה למעשה

אם יצא לכם להרים טלפון לביטוח לאומי בבקשה כזו או אחרת, בוודאי יצא לכם לשמוע את הנעימה שמלווה את ההמתנה שלכם לנציג. ביטוח לאומי הוא המוסד שדואג לביטחון שלנו במקרים מסויימים בחיים, ובמקרים אלו הפרשות הכספים שלנו יכולות להתברר כמשתלמות במיוחד.

הקצבאות שביטוח לאומי נותן לאנשים שונים הן קצבאות שהן לא פעם בגדר מצילות חיים, והן מאפשרות להם להנות מתשלומים עבור צרכים בסיסיים כמו תרופות, גידול ילדים, הקניית חינוך ועוד. מבין הקצבאות האלו ניתן להבחין בכמה קצבאות בולטות ומוכרות יותר, אז על מה מדובר כאן?

 

ביטוח לאומי בזמני אבטלה – להצליח להישאר עם הראש מעל המים

הקצבאות של ביטוח לאומי בזמני אבטלה הן קצבאות שמאפשרות למובטלים להמשיך ולנהל אורח חיים תקין עד כמה שניתן. את הקצבאות הללו הרבה אנשים הכירו לראשונה בזמן משבר הקורונה, שהוביל מאות אלפי אנשים לאבד את המשרות או העסקים שלהם, ונאלצו לפנות לביטוח לאומי לשם קבלת קצבאות אבטלה.

 

אתם חיילים משוחררים שעובדים בעבודה מועדפת? מגיע לכם לקבל מענק מביטוח לאומי

אחרי שהחיילים מסיימת את שירותם במסגרת הצבאית, הם יוצאים אל שוק התעסוקה ויכולים לבחור במה יעסקו בשנים הקרובות. כחלק מהעצמאות של החיילים, מוצבות בפניהם אפשרויות שונות לעבודות מועדפות, שבגין עמידה בתנאיהן הם זכאים לקבל מענק מביטוח לאומי. התנאים כוללים, בין היתר, עבודה רציפה במשך זמן מסוים באותה העבודה, וכן הצגת מסמכים לביטוח לאומי שמאשרים את עבודתם במקום.

 

קצבאות נוספות של ביטוח לאומי

מי שעוד מרוויחים מביטוח לאומי הם אנשים שחוזרים לגור בארץ אחרי תקופת מגורים בחוץ לארץ, יולדות, חסידי אומות עולם, אזרחים ותיקים, נפגעי פעולות האיבה, שאירים, ילדים קטינים ועוד. במידה ואתם רוצים לקבל מידע נוסף לגבי מתי אתם יכולים להרוויח מביטוח לאומי, אתם מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט של חברת הגנה פיננסית, בכתובת https://www.hagana.co.il. באתר תוכלו למצוא בדיקת זכאות, מידע עשיר, מדריכים מקצועיים, מאמרים מפורטים ואף ייעוץ מטעם אנשי מקצוע. כמו כן, תוכלו לבצע פעולות שונות בעזרת אנשי המקצוע של החברה. בהצלחה!

 

קופת חיסכון

אולי תאהבו גם את:

הלוואות בערבות מדינה
מקסום הטבות הלוואות בערבות מדינה

הלוואות בערבות מדינה מספקות הזדמנות מצוינת לאנשים לגשת למשאבים פיננסיים בתנאים והגבלות נוחים. עבור יועצי משכנתאות, הבנה כיצד למקסם את הטבות ההלוואה הללו יכולה להועיל

קרא עוד »
הלוואות גמח
5 סיבות לקחת הלוואת גמ"ח

הלוואות גמ"ח , הידועות גם בשם הלוואות להשפעה חברתית או הלוואות ללא מטרות רווח, הן משאבים פיננסיים שנועדו במיוחד לתמוך בארגוני צדקה ומיזמים חברתיים. הלוואות

קרא עוד »
יועץ משכנתאות במרכז

מקצוע יועץ המשכנתאות יצא מזמן את גבולות הבנק והפך למקצוע שמחזיק משרדי יועצים פיננסים למיניהם. יועצי משכנתאות ניתן למצוא בכל מקום בארץ מכיוון שבכל מקום

קרא עוד »