הירושה שתגלו בעזרת הר הכסף

ההורים הלכו לעולמם לפני כמה חודשים וכבר עברתם לשלב שבו אתם מתעסקים בארגון הירושה? אם כך, זה גם הזמן הנכון לפנות אל הר הכסף 2, כי זו הדרך לברר האם לא פספסתם עוד כספים אבודים שמחכים לכם. מה שקורה הוא שאנשים רבים עשו חסכונות לאורך עשרות שנים והפקידו אליהם מאות שקלים בחודש. לאחר מכן הם הלכו לעולמם ואיש לא טרח לדווח ליורשים על אותם חסכונות. מה שקורה בפועל הוא שהיורשים כלל לא יודעים על אותם סכומים שמחכים שלהם והחברות שאצלן נמצאים החסכונות ממשיכות ליהנות מהכספים הללו. לכן בהחלט יכול להיות שגם לכם זה קרה והגיע הזמן שתדעו: אפשר לעשות את כל הבירורים הנדרשים בנושא במהירות.

הירושה

יעילות לכל אורך הדרך

 

אם חששתם שגם הר הכסף זו יוזמה שאומנם הרעיון שלה חיובי אך בפועל היישום לא מספיק טוב, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. למעשה כאשר פונים אל הר הכסף צריך לתת את שם ההורה המנוח ועוד מספר פרטים פשוטים ותוך מספר ימים מקבלים את התוצאות. משמעות הדברים היא שעל ידי השקעה מאוד קטנה אתם יכולים פתאום לגלות שיש עשרות אלפי שקלים שמחכים לכם, ואולי אפילו יותר! אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים לוותר על כל המאמץ שההורים שלכם עשו כאשר הם חסכו במשך שנים רבות כי זה כסף שכעת הוא שלכם.

 

מה כדאי לעשות עם הכספים הללו?

 

אין תשובה אחת נכונה לשאלה כי זו כבר ההחלטה שלכם ושם כבר נגמרת האחריות של הר הכסף. כלומר, אתם יכולים לבחור האם להשקיע את הכסף במשהו, להמשיך להשתמש בו בתור חיסכון או לנצל אותו לכל מיני דברים חיוביים כמו טיולים. לכל משפחה יש שיקולים אחרים והאמת היא, שמהרגע שהכסף עובר לרשותכם אתם גם יכולים לקחת את הזמן עד שתחליטו מה לעשות בו. מה שבטוח זה שלא כדאי לכם לוותר על הפניה אל הר הכסף כי הרבה פעמים זו הדרך היחידה לדעת מה מגיע לכם, מה מחכה לכם והאם יש עוד ירושה לא ידעתם על קיומה.

אולי תאהבו גם את:

יועץ משכנתאות במרכז

מקצוע יועץ המשכנתאות יצא מזמן את גבולות הבנק והפך למקצוע שמחזיק משרדי יועצים פיננסים למיניהם. יועצי משכנתאות ניתן למצוא בכל מקום בארץ מכיוון שבכל מקום

קרא עוד »
מחשבון
החזר מס מהפסדים

בין אם אנחנו מרוויחים עסקית או מפסידים, אנחנו מחויבים בתשלומי מס הכנסה למדינה. בתור אזרחים שומרי חוק, אם כנראה גם מודעים לכך שניתן לקבל החזרי

קרא עוד »
רכב בתדלוק
מהו דלקן אוניברסלי?

אנשים רבים הנוהגים ברכב עם דלקן בוודאי נתקלו לא פעם בסיטואציה בה עליהם למלא דלק בדחיפות אך הגעה לתחנת דלק מתאימה אינה אפשרית מסיבות שונות.

קרא עוד »