הסיבות לחוסר הסתגלות למשקפי מולטיפוקל

כל מי שסובל מבעיית ראייה יודע עד כמה הדבר מציק ועד כמה אנו נמצאים בבעיה חמורה.

בעבר כאשר סבלנו מבעיית ראייה לקרוב ולרחוק היינו צריכים שתי זוגות משקפיים והדבר היה מהווה בעיה רצינית ביותר.

כיום יש המצאה אשר משנה סדרי עולם בעולם הרפואה והראייה והיא משקפי מולטיפוקל.

משקפיים אלו מאפשרים לנו לראות יותר טוב לרחוק ולקרוב וזה יתרון גדול.

אך אי אפשר להתעלם מכך כי יש מקרים בהם יש חוסר הסתגלות למשקפיים אלו.

הסיבות לחוסר ההסתגלות הן:

1) אי התאמה של המשקפיים לאישון, קרי בעיה בעדשה.

2) העדשה לא תואמת את אורח החיים של המשתמש במשקפיים

3) זווית של העדה אל מול העין

הסיבות הללו יוצרות בעיה רצינית וככל שנלך אל אופטומטריסט יותר טוב כך נוכל להבטיח כי לא תהיה לנו בעיה עם המשקפיים ועל כך אנו חייבים לתת את הדעת.

 

האם כדאי להזמין משקפי מוטליפוקל מסין?

עליכם להבין כי היצור של משקפי מולטיפוקל כך שיתאים לכם הוא לא עניין של מה בכך ולכן אנו חייבים ללכת למומחה רציני במשקפי מולטיפוקל שייצר את העדשות. על רקע זה אנו חייבים לציין כי יש משמעות אדירה לשאלה איזה משקפיים אנו מזמינים ועל רקע זה עוד יש לציין כי לא כדאי להזמין את המשקפיים מחו"ל ובטח שלא מסין. נכון סביר להניח כי משקפיים מסין יעלו פחות אך הסיכוי שהמשקפיים יתאימו לכם ויהיו טובות שואף לאפס. לכן אל תתפשרו ולכו אל מומחה ישראלי אשר ייצור את המשקפיים בצורה הטובה ביותר שיש ויבטיח כי המשקפיים שלכם תהיינה ברמה גבוהה.

 

מה היתרונות של משקפי מולטיפוקל?

אז מדוע כל כך כדאי ללכת עם משקפי מולטיפוקל, מה היתרונות הגדולים של משקפיים אלו אל מול משקפיים רגילים? אם כן אתם צריכים להבין כי משקפי מולטיפוקל מאפשרים לנו לראות גם לרחוק וגם לקרוב בו זמנית וזה יתרון עצום. נגמרו הימים בהם היינו צריכים להחליף משקפיים כל אימת שהיינו עולים להגה או קוראים ספר או סתם עובדים אל המחשב. כך זוג משקפיים אחד מספיק לנו לראייה קרובה ורחוקה וזה יתרון עצום שאי אפשר להכחישו. לכן אם אתם סובלים מראייה גרועה גם לרחוק וגם לקרוב אין ספק שאתם צריכים לנסות לפחות משקפי מולטיפוקל.

 

מדוע לא כדאי לי להזמין את המשקפיים הזולות ביותר?

עוד נקודה שאנו רוצים להדגיש היא שיש משמעות אדירה לשאלה איזה משקפיים אתם קונים וזאת מכיוון שיש הרבה מאוד סוגים של משקפי מולטיפוקל. על רקע זה אנו חייבים לציין כי לא כדאי לכם להזמין את המשקפיים הזולות ביותר שיש בשוק וזאת עקב העובדה כי סביר להניח כי המשקפיים הללו תהיינה ברמה ירודה וזהו משהו שאי אפשר להתעלם ממנו ולכן עדיף להזמין משקפיים קצת יותר יקרות אך גם הרבה הרבה יותר טובות.

 

אולי תאהבו גם את:

רכב בתדלוק
מהו דלקן אוניברסלי?

אנשים רבים הנוהגים ברכב עם דלקן בוודאי נתקלו לא פעם בסיטואציה בה עליהם למלא דלק בדחיפות אך הגעה לתחנת דלק מתאימה אינה אפשרית מסיבות שונות.

קרא עוד »
מנעול פתוח
 10 טיפים לבחירת מנעולן

אין מקום שבטוח בשבילנו כמו הבית שלנו – בבית אנחנו יכולים להרשות לעצמנו להיות חשופים, לעשות דברים שאנחנו לא עושים בחוץ ולאחסן את החפצים יקרי

קרא עוד »