האם יש שיטה לנהיגה במסלול מרוצים רציני

עד לפני כמה שנים, ספורט מוטורי בישראל היה נשמע כמו חלום רחוק. למרבה המזל, בשנים האחרונות חל שינוי בתחום, ואם אתם רוצים להפוך להיות נהגי מרוצים החלום הזה בהחלט נמצא בהישג ידכם. את הלימוד תצטרכו לעשות במסלולים ייעודים שבהם מותר לבצע נהיגת מרוצים, אבל כדי להצליח כדאי שתכירו את הדרכים השונות לנהיגה במסלול מרוצים רציני. 

 

מסלולי מרוצים ובחירת הדרכה מתאימה

מסלולי מרוצים הם מקומות ייעודים שבהם מותר לבצע נהיגת מרוצים, דבר שכמובן אסור בכבישים רגילים. טופ דרייב מאפשרת לכם להגיע ליום של נהיגת מרוצים, ולצורך זה היא מחזיקה בצוות מיומן.

אם זו הפעם הראשונה שלכם על גבי המסלול, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לבחור בהדרכה מתאימה שתעזור לכם להבין כיצד נכנסים לעולם נהיגת המרוצים. ההדרכה תיגע ביסודות התיאורטיים הנדרשים לנהיגה, ולאחר מכן תעבור יחד אתכם אל הרכב כדי להבין איך לקחת את היכולות שלו לקצה, בלי לסכן את הביטחון האישי שלכם בנהיגה על המסלול.

מסלולי מרוצים

בחירה נכונה של רכב

הדבר השני שעליכם לעשות הוא לבחור בצורה נכונה את הרכב עליו אתם הולכים לנהוג. בדיוק כמו רכבים רגילים, גם בין רכבי מרוץ יש הבדלים, אולם ההבדלים הללו לא תמיד נראים לעין הלא מקצועית. זו הסיבה שאצלנו נמצאים אנשי המקצוע המובילים בתחום שיוכלו לא רק להסביר לכם על הנהיגה עצמה אלא יעזרו לכם גם לבחור רכב שיוכל לעזור לכם לנהוג טוב יותר על גבי המסלול.

 

לא לנסות דברים מעל הרמה שלכם

כמו בכל תחום, אחד הדברים הכי חשובים בעולם נהיגת המרוצים זו ההדרגתיות. נהג טוב הוא זה שמודע ליכולות שלו, ובכל פעם מנסה לעלות באופן הדרגתי. אם זו הפעם הראשונה שלכם על מסלול המרוץ אל תנסו לבצע דברים שלא ברמה שלכם. עם הזמן תרגישו ביטחון במכונית ותוכלו כמובן לעשות דברים שבעבר לא הייתם עושים, אולם חשוב להגיע למצב הזה באופן רציף.

 

לימוד מטעויות

כמו עוד הרבה דברים בחיים, גם נהיגה במסלול מרוצים היא משהו שאפשר ללמוד רק אם עושים אותו. בתום סיבוב הנהיגה הראשון תוכלו לשבת יחד עם נהג מקצועי שיעזור לכם להבין מה המקומות שבהם הייתם צריכים להשתפר וכמובן איך תוכלו לעשות את זה כבר בסיבוב הבא. למרות שזו הפעם הראשונה שלכם על מסלול המרוץ, אנחנו בטוחים שתוכלו להרגיש שיפור בין הסיבובים.

 

לסיכום

אם אתם רוצים לחוות חוויה עמוסה באדרנלין ובלי נשכחת, נהיגה על מסלול מרוץ בהחלט עונה להגדרה הזו. בטופ דרייב מאפשרים לכם להגיע ליום של נהיגת מרוצים שבו תהנו מחוויה מוטורית ייחודית. אין שיטת קסם שתאפשר לכם לנהוג טוב יותר על המסלול, אולם למידה מתקלות, בחירה נכונה של רכב מרוץ וכמובן התמדה לאורך זמן יהפכו אתכם להיות נהגים טובים יותר על המסלול.

מסלול מירוצים רציני

אולי תאהבו גם את:

פרישה לגמלאות
איך להתכונן לפנסיה

רבים מאתנו מחכים ליום הפנסיה, שבו נוכל להתפנות לכל התחביבים, מבלי להתחייב להשכמה מוקדמת ועבודה רוויית לחץ, אך מעטים מכירים בדברים שצריך ליישם רגע לפני

קרא עוד »