המדריך המלא לשימוש בסיגריה אלקטרונית

בין אם אתם מעשנים וותיקים ובין אם לא, וודאי נתקלתם בתופעת הסיגריות האלקטרוניות שכובשת את עולם העישון.

יותר ויותר מעשנים מעדיפים כיום לזנוח את הסיגריות המסורתיות לטובת סיגריה אלקטרונית, בין אם בגלל שהם מעדיפים את חוויית האידוי על פני עישון ובין אם מעבר לסיגריה אלקטרונית הוא תחנה בדרך להפסיק לעשן לגמרי.

מדוע כדאי לעבור לסיגריה אלקטרונית, ומה כדאי לדעת לפני שקונים כזו?

 

יתרונות הסיגריה האלקטרונית

רבים עוברים לאידוי סיגריה אלקטרונית, ויש לכך סיבות רבות. להלן חלק מהן:

בריאות:

עישון סיגריה רגילה מזיק לבריאות משמעותית יותר מאידוי סיגריה אלקטרונית. זוהי עובדה שלא רק תואמת את האינטואיציה אלא מגובה במידע מחקרי, כאשר רוב המומחים טוענים כי אידוי סיגריות עדיף לסיבולת לב ריאה, לעור הפנים, להיגיינת הפה ועוד.

 

שליטה בכמות הניקוטין:

ישנם נוזלים מסוגים רבים עבור סיגריה אלקטרונית, בהם כמויות משתנות של ניקוטין. באידוי תוכלו לבחור את כמות הניקוטין המתאימה עבורכם באופן מדויק, ואם אתם מעוניינים בכך תוכלו להפחית את כמות הניקוטין באופן הדרגתי לאורך הזמן.

 

ריח והיגיינה:

כל מעשן נאלץ להתמודד עם הריח – הוא נמצא על הבגדים, על האצבעות ובנשימה שלכם. ישנם מעשנים שהריח לא מפריע להם ואף אוהבים אותו, אבל לרוב הסביבה שאינה מעשנת סובלנית פחות לריח. סיגריה אלקטרונית נעדרת את הריח הכבד והחריף של הסיגריה הרגילה ובעלת ניחוח עדין ונעים.

 

מה עדיף – לקנות סיגריה אלקטרונית שלמה או להרכיב מכשיר?

ישנם מעשנים המעדיפים לקנות בנפרד את רכיבי הסיגריה האלקטרונית ולהרכיב בעצמם את המכשיר בעוד אחרים מעדיפים לקנות סיגריה אלקטרונית מוכנה. למי שלא מבין בתחום יהיה קל יותר לקנות סיגריה מוכנה וללא ספק זה פשוט יותר, אך קניית על הרכיבים תסייע לכם להתאים באופן מדויק את הסיגריה בשבילכם.

 

עיקר רכיבי הסיגריה האלקטרונית

טנק:

החלק במכשיר המאחסן את נוזל האיוד.

 

סליל:

חלק שיש להחליף באופן תדיר יחסית אך עלותו נמוכה. תפקידו לספוג את הנוזל ובעת פעולת המכשיר לחמם אותו.

 

סוללה:

רכיב האנרגיה של המכשיר.

 

מוד:

הרכיב בו נמצאת הסוללה שמפעיל אותה. בחלק גדול מהסיגריות האלקטרוניות הסוללה נטענת.

 

נוזל איוד:

זהו למעשה הנוזל אותו מאיידים – ה"טבק" של המכשיר. ישנם נוזלים בטעמים רבים ובכמויות משתנות של ניקוטין, ובחירת נוזל האיוד משפיעה באופן ניכר על חוויית האידוי.

 

היכן ניתן לקנות סיגריה אלקטרונית ורכיבים מתאימים?

אחד המקומות המומלצים ביותר לקניית סיגריה אלקטרונית מומלצת, נוזלי איוד, וופורייזרים ועוד היא הרשת טבק עבודי. טבק עבודי היא רשת משפחתית הקיימת מאז שנות ה-60 עם היסטוריה של התמחות רבה במוצרי עישון, וכיום מתמחה גם במוצרי עישון אלקטרוניים. טבק עבודי הם המובילים בשיווק אביזרי עישון ואידוי, שם תוכלו למצוא את הסיגריות האלקטרוניות וכן הוופורייזרים המתקדמים ביותר תוך היעזרות בצוות מקצועי שיסייע לכם למצוא את המוצר שמתאים במיוחד עבורכם.

 

עשן

אולי תאהבו גם את:

ארגזים על העגלה
כמה עולה הובלה ברמת גן

אם בעבר תל אביב היתה העיר שהיא מרכז העניינים וששווה לעלות אליה לרגל, הרי שהיום רבים גילו את הקסם הטמון דווקא בערים הסמוכות לה. במקום

קרא עוד »