עוקבים באינסטגרם – מה הם יכולים לעשות

האינסטגרם היא אפליקציה בה החברים עוקבים ונעקבים על מנת ליצור יחסי גומלין ביניהם כמו שרשת חברתית אמורה לעשות.

כיום כל אחד רוצה שיהיו לו כמה שיותר עוקבים – מדוע? על כך במאמר הבא.

 

מה העוקבים יכולים לעשות?

לאינסטגרם בישראל נכון ל-2020 יש כ-3.7 מיליון משתמשים פעילים שמתוכם 2.2 מיליון הם משתמשים יום יומיים. כ-35% מהמשתמשים רוכשים את הקניות שלהם באמצעות האינסטגרם וגורמים לחשיפה משמעותית של עסקים ואושיות רשת. ממצאים אלו מוכיחים שלמשתמשים בפלטפורמה יש הרבה כוח להניע את המערכת. מתוך כך, כאשר יש לפרופיל פרטי או לעמוד עסקי כמות גדולה של עוקבים באינסטגרם, הם יכולים בקלות למתג את עצמם, להיות פופולריים, להיחשף לכמות גדולה של משתמשים, להפוך לוויראליים ולאושיות רשת, ובעיקר למכור ולהגיע ללקוחות שהם קהל היעד החשוב להם. כלומר, ככל שיהיו לכם יותר עוקבים, משמע שאתם קיימים באינסטגרם ומחוצה לו.

 

כיצד תשיגו עוקבים באינסטגרם?

את העוקבים ניתן להשיג באמצעות מספר דרכים. הראשונה שבהם היא העלאת תכנים איכותיים ומושקעים בכל הערוצים. סרטונים, תמונות, פוסטים, שידורים חיים, סטורי, תיוגים ושיתופים – הכל הולך! מעבר לכך שהתכנים צריכים להיות מעניינים ומקוריים, זוויות הצילום, תאורה ואפקטים שימשכו את העוקבים הרצויים, חייבת להיות אינטראקציה כמו שהאינסטגרם אוהב. הכוונה היא לעקוב אחר משתמשים, לעשות להם לייקים, להגיב, לשתף ולתייג. ככל שתעשו לנעקבים שלכם את הפעולות הללו באופן יום יומי, הם יעקבו אחריכם ויגיבו בהתאם. זוהי שיטת יד לוחצת יד. שיטה נוספת היא להשיג עוקבים באמצעות שיתופי פעולה. כלומר, להעלות תכנים עם חברים ולתייג אותם. באופן מיידי תהיו חשופים לעוקבים שלהם. ואם זה לא מספיק תייגו את התכנים שאתם מעלים בהאשטגים שרלוונטיים להם וקבלו חשיפה נוספת. אך באמת כדי לקבל בוסט של עוקבים בכמות ובאיכות כדי שהאינסטגרם יחשוף אתכם לעוד משתמשים, מומלץ לקנות אותם.

 

קונים עוקבים ולא מצטערים

בשל ההשפעה הרבה של כמות העוקבים על חשבונות האינסטגרם חשוב להתחיל עם כמות עוקבים מכובדת שתגרום לאלגוריתם של האינסטגרם לדרג אתכם במקום גבוה ולחשוף את התכנים שלכם למשתמשים רבים שיחלו לעקוב אחריכם. את זה תוכלו להשיג במהירות וביעילות מחברה המספקת עוקבים. בסכום מינימלי רכשו את מספר העוקבים בהם אתם מעוניינים ותוך שעה תקבלו אותם הישר לעמוד האינסטגרם שלכם. רוב הספקים מבטיחים אחריות על העוקבים, דיסקרטיות ואספקה מהירה. עם זאת חשוב לוודא שהם מוכרים עוקבים אמיתיים ולא מזויפים. האינסטגרם אוהב אינטראקציה ובמידה והוא מזהה שהעוקבים לא פעילים ובעלי חשבונות הוא יזהה מייד את הזיוף ויתחיל לשלוח לכם התראות על כך וכמובן יסיר את התכנים. לפיכך, כאשר קונים עוקבים חייבים לבחור בספק אמין שמוכר רק עוקבים איכותיים ואמיתיים. לסיכום, זוהי הדרך הטובה ביותר להשיג עוקבים שירימו לכם את הפרופיל ויהפכו אתכם לפופולריים.

 

כפטור מעקב

אולי תאהבו גם את: