3 קורסים מעניינים שתרצו להכיר

אם אתם מחפשים דרך ללמוד דברים חדשים, לפתח את כישוריכם, ולהרחיב את הידע שלכם יש מקום בו תוכלו לעשות זאת – הקתדרה במוז"א (מוזיאון ארץ ישראל), מוסד חינוכי ותרבותי ותיק ומוכר בתל-אביב, שמציע מגוון רחב של קורסים לכל הגילאים. בקתדרה ישנם קורסים מרתקים במגוון תחומים שיתאימו לכל אחד. המרצים שמעבירים את הקורסים כוללים מומחים במגוון תחומים. אז הגיע הזמן שתבחרו קורס ממגוון הקורסים ותתחילו ליהנות.

 

מה זה הקתדרה במוז"א?

הקתדרה במוז"א, הממוקמת במוזיאון ארץ ישראל בתל אביב, הינו מרכז בינתחומי ללימודי העשרה, זהו מוסד תרבותי מוכר שקיים שנים רבות, המציע מגוון רחב של קורסים, הרצאות, סדנאות, כנסים ופעילויות רבות שמתאימים לכל הגילאים. בצוות המרצים ישנם מיטב המומחים שכל אחד מהם מביא את הידע שלו בצורה מעניינת ומרתקת לקהל הרחב. הקורסים בקתדרה מתאימים לכל מי שמעוניין להרחיב את הידע, הכישורים, וללמוד דברים חדשים.

להרחיב את הידע שלך

 

קורס מוסיקה

בחרו לכם קורס מהמגוון הרחב של קורסים במוסיקה שקיימים בקתדרה. בזכות הקורס תוכלו להעמיק את ההבנה והיכולות שלכם בתחום הזה. מוסיקה היא שפה בינלאומית, שמאפשרת לכל אחד מאיתנו לבטא את הרגשות ולחוות חוויות ייחודיות. כאשר נרשמים לקורס מוסיקה, בנוסף ללימודי יסודות המוסיקה, תלמדו ותפתחו מיומנות מעשית בנגינה, הלחנה ועוד. תלמדו ותכירו את המוסיקה בצורה מרתקת ושונה, בזכות מיטב המרצים המנוסים שמדריכים בקורס. כל מרצה בתחומו, מעביר את הקורס בצורה חוויתית ומעניינת, תיחשפו לז'אנרים מגוונים, כלי נגינה וטכניקות חדשות. קורס במוסיקה זאת חוויה מעשירה ובלתי נשכחת.

 

קורס רפואה ומדע

מסקרן אתכם עולם הבריאות והרפואה הגעתם למקום הנכון, הירשמו לקורס רפואה ומדע בקתדרה בתל אביב ותגלו עולם מרתק ומענין בתחום גוף האדם, מגוון מחלות, הרפואה, ובריאות. בקורס תלמדו ותגלו את הסודות של הגוף האנושי – כיצד כל המערכות בגוף מתפקדות, תלמדו על דרכי אבחון וטיפול במחלות. ותכירו את כל החידושים האחרונים שיש בתחום הרפואה והמדע. כמובן שהקורס מועבר על ידי אנשי מקצועי מומחים בתחום הרפואה והמדע. רצוי לא לפספס הזדמנות ייחודית של למידה, והעשרת הידע שלכם בנושא המדע והרפואה.

קורס מוזיקה

 

קורס אמנות

מחפשים כיוון חדש ודרך להביע את עצמכם? רוצים לפתח את הכישרון האמנותי שלכם? קורס אמנות זהו המקום בשבילכם. בקורס זה תוכלו לצלול לעולם היצירה וההשראה, בחרו לכם את הקורס שמתאים עבורכם ציור, פיסול, צילום, אומנות עכשיות, רישום, אופנה ועוד. הקורסים מיועדים למתחילים ולמתקדמים וכל אחד ימצא את הקורס האמנותי שיתאים עבורו.

 

לסיכום

במאמר זה ציינו 3 קורסים מרתקים שמתקיימים בקתדרה מתוך מגוון הקורסים המרתקים בתחומים רבים ושונים, שמתקיימים שם. כל אחד יכול למצוא קורס, סדרה, הרצאה ופעילות שתענין אותו. אז בואו והצטרפו למסע של ידע, הנאה וחוויה מרתקת עם מיטב המומחים והמרצים.

קורס אמנות

אולי תאהבו גם את:

ספרים
מהם לימודים מותאמים לחרדים

כשאנחנו משווים בין החברה הישראלית לפני שלושים שנה והיום, אנחנו יכולים לראות הבדלים גדולים מאוד ומנגד דברים שנותרו כמו שהם. הדבר הראשון והבולט ביותר לעין

קרא עוד »