8 התיקים הנפוצים ביותר במשרדי חקירות 

משרדי חקירות מבצעים חקירות פרטיות שונות ומגוונות באמצעות חוקרים ובלשים פרטיים. אלו מבצעים את החקירות הללו באמצעות הידע שהם צברו בתפקידים קודמים ובתקופתם כעובדים פרטיים, וגם באמצעות כלים טכנולוגיים ייחודיים. תוהים במה חוקר פרטי יכול לסייע לכם? אלו 8 התיקים הנפוצים ביותר במשרדי חקירות.

 

בגידות

יחסים בין זוגות הם לא תמיד יחסים פשוטים. במרבית המקרים, היחסים הללו מורכבים וכוללים גם עלויות ומורדות. אחד הדברים הקשים ביותר שניתן לחוות במערכת יחסים היא בגידה. חוקר פרטי מסוגל לאמת או לשלול עבורכם חשד לבגידה מצד בן או בת הזוג. הוא עושה זאת באמצעות מעקבים אחר בן או בת הזוג ותיעוד במרחב הציבורי.

חוקר פרטי

מעילה בחברה

אם שמתם לב לבעיות מסוימות בהיבט הכלכלי בחברה שלכם, משרד חקירות יסייע לכם להבין האם מתרחשת מעילה בחברה שלכם. משרד החקירות יחקור, במידה ואכן מתרחשת מעילה כזאת, מי מבצע את עבירת המעילה בחברה שלכם ומה המניעים שלו.

 

הגנה מריגול תעשייתי

תעשיות רבות סובלות מרעה חולה של ריגול תעשייתי. תעשיית המזון, התרופות, הנשק, ההייטק ועוד – בכל התעשיות הללו אתם עשויים לגלות שחברה מתחרה מנסה לגנוב ידע משמעותי שהחברה שלכם היא זאת שגילתה. חוקר פרטי יבחן את החברה שלכם ואת העובדים השונים, כדי לוודא שלא מתקיים בה ריגול תעשייתי.

 

חקירה ברקע בדיקת נאותות

בדיקת נאותות מתבצעת לפני רכישה של חברות, או לפני רכישה של נכסים משמעותיים ויקרים. הבדיקה הזאת מאפשרת להציף בעיות שונות שקיימות בחברה או בנכס שאתם רוכשים. חוקרים פרטיים מסייעים באופן משמעותי בבדיקות הללו, על ידי מציאות דברים שהצד המוכר היה מעוניין להסתיר.

משרדי חקירות

חקירה לפני גירושים

זוגות שמחליטים להתגרש מתכוננים כבר מרגע הגירושים שלהם לחלוקה של הרכוש ביניהם, למשמרות על הילדים ולתשלום דמי המזונות. העניין מגיע לבית המשפט בדרך כלל, כשברקע גם טובת הילדים. חוקר פרטי יסייע לכם להשיג את המידע הדרוש לכם לצורך ניהול ההליך המשפטי.

 

עובדי משק בית

עברה פלילית שהמשטרה לא נוהגת להתעסק בה במרבית המקרים היא גניבה, על ידי עובדי משק בית. אם שמתם לב לכסף או תכשיטים שנעלמים בעת ביקור קבוע של עובד משק בית, בלש פרטי ישתמש בכלי חקירה שונים להוכחת הגניבה.

 

חקירות ביטוח

חברות ביטוח רבות פונות אל חוקרים פרטיים, על מנת שהאחרונים יאמתו או ישללו חשדות מסוימים שיש לחברת הביטוח כנגד מבוטח שמחליט לתבוע אותה. החוקר הפרטי עושה זאת באמצעות מעקבים סמויים.

 

כשהמשטרה לא מצליחה לסייע לכם

פניתם אל המשטרה בעניין מסוים, אך המשטרה לא הצליחה לסייע לכם? במקרים רבים, כתוצאה מחוסר עניין לציבור או חוסר בכוח אדם, המשטרה לא מצליחה לסייע לאזרח. חוקרים פרטיים מסייעים בהשגת ראיות שיכולים לאפשר לכם לפנות מחדש אל המשטרה.

משרדי חקירות

אולי תאהבו גם את: