אילו דברים כדאי להזמין במסעדת בשרים איכותית

ביום הולדת, יום נישואים, או אפילו כשסתם פשוט רוצים לאכול בשר איכותי, מסעדת בשרים בהחלט תהיה אופציה מרכזית לאוהבי הבשר.

אז התארגנו, יצאנו והגענו למסעדת בשרים איכותית, מה נזמין?

בידיוק בשביל זה ערכנו עבורכם את המדריך המלא לבחירת הבשר.

 

הקשב למסעדה

הכלל הראשון והחשוב ביותר, הקשב למלצר ולמנת הדגל. במסעדת בשרים איכותית, בעל המסעדה לא יתפשר על מלצרים שאינם מבינים ומכירים את כל התפריט ויודעים להסביר על כל מנה ומנה. ולכן, עליכם לנצל הזדמנות זו ולשאול את המלצר מהי המנה המומלצת במסעדה זו, איזו מנה תמיד מוזמנת. בנוסף, כל מסעדה תרצה לייחד את עצמה עם מנת דגל מיוחדת משלה, שאמורה להיות המייצגת של המסעדה, זו אמורה להיות המנה הטובה ביותר אותה מציעים וככל הנראה יהיה זה הימור בטוח.

 

ובכל זאת, איך בוחרים?

אך אם בכל זאת לא התחברתם להמלצת המלצר ולמנת הדגל, אל דאגה, ישנם בשרים אחרים שלחלוטין שווים הזמנה.

 

סטייק אנטריקוט –

האנטריקוט הוא נתח בשר עתיר שומן, ובשפה המקצועית – "משויש". זהו  חלק הבשר שנמצא בין צלעות הבקר. בשר זה  ידוע בהיותו איכותי ומפואר כך שלצד הטעם העסיסי שלו אין דרך לטעות בהזמנת סטייק אנטריקוט.

 

קבב –

פשוט אבל טעים. הקבב הינו קציצה עסיסית העשויה מבשר בקר או בשר כבש טחון ולרוב בהכנתו יש שימוש בשיפוד. הסוד של הקבב נמצא בתבלינים וכמובן במידת העשייה. במסעדת בשרים איכותית ניתן לסמוך על קיום שני קריטריונים אלו ברמה הגבוהה ביותר כך שטעם המנה מובטח.

 

המבורגר –

המאכל המוכר והידוע. בדומה לקבב, גם ההמבורגר עשוי קציצת בשר בקר או בשר כבש טחון. אך במנה זו התבלינים יהיו שונים וכמובן ההמבורגר יוגש כמצופה מהמבוגר, בתוך לחמניה עגולה עם שלל רטבים, ירקות ותוספות ובהתאם למסעדת בשרים איכותית – עם תיבול הקציצה המדויק.

 

פרגיות

כמה שהן פשוטות ככה הן טעימות. הפרגיות הן שוק העוף ולרוב הן יוגשו במסעדות על שיפודים ועם רוטב מיוחד ומפתיע. גם כאן הסוד נמצא בתיבול הנכון.

 

שניצל –

המאכל האהוב. למרות שהוא פשוט, ומורכב סך הכל מטיגון חזה עוף מצופה, במסעדת בשרים איכותית תוכלו לחוות את השניצל מזוויות אחרת. דרך הייחוד של שניצל תלויה בעיקר בסוג הציפוי והתבלינים המרכיבים אותו. כך, למרות שמדובר רק ב"שניצל", תוכלו לקבל חוויה קולינרית השונה זו מזו בכל מסעדה.

 

החלטה סופית?

על אף שעשינו סדר במנות המומלצות להזמנה במסעדות בשר איכותיות, עדיין, צריך לבחור מנה אחת וככל הנראה שעדיין ישנו הרצון לטעום הכל. לכן, כמובן שההמלצה הטובה ביותר תהיה במידה ואתם קבוצה, להזמין מנה מכל סוג ויחד לטעום את כלל האפשרויות. ובמידה ולא, תזכרו שתמיד יש פעם הבאה.

 

נתח בשר

אולי תאהבו גם את: