מותג יהלומי המעבדה " Green Diamonds"

לא מעטים מכם שמעו בוודאי על היהלום, האבן היקרה ביותר בטבע. כבר משחר ההיסטוריה היהלום היה משאב נדיר שהמעיד על עושר רב, וכאחד כזה רבים נשאו עיניהם ורצו להשיגו. עד היום מחירו של היהלום הטבעי יקר, אך מותג יהלומי המעבדה Green Diamonds מצאו פתרון גם עבור הלקוחות שרצו לקנות יהלום אבל לא יכלו להרשות זאת לעצמם בשל מחירו.

יהלום יכול להיווצר בדרך טבעית רק במידה וקיימים התנאים המתאימים להיווצרותו, תנאים אלה מתקיימים במעמקי האדמה ולכן יש צורך בכרייתם. היהלומים הטבעיים לא מתחדשים ואף מוגבלים ונדירים ולכן מחירם לא נמוך. עם זאת בשנים האחרונות הבינו שכמו שהטכנולוגיה מתקדמת, יש להתקדם גם בתחום ייצור היהלומים. כך למעשה החלו לייצר יהלומים באופן מלאכותי במעבדות.

 

 

מה ההבדל בין יהלומי מעבדה ליהלומים טבעיים?

יהלומי מעבדה של חברת Green Diamonds נראים בדיוק כמו יהלומים טבעיים, עד כדי כך שגם יהלומנים ותיקים בתחום יתקשו להבדיל בין הסוגים השונים. למעשה על מנת להבדיל בין יהלום טבעי לכזה אשר מיוצר במעבדה, יש צורך בבדיקות מעבדה מתקדמות. במידה ובחרתם להשאיר את משאבי הטבע לטבע ולרכוש יהלום מלאכותי, תוכלו להיות רגועים שהיהלומים שתקנו ב Green Diamonds עוברים תהליך יצור אקולוגי וידידותי לסביבה.

היתרון הגדול ביותר כאמור הוא המחיר. מחיר יהלום מעבדה זול יותר בכ50% בממוצע מיהלום טבעי. כך תוכלו לחסוך כסף או לקנות יהלום גדול יותר באותו התקציב. יהלומנים מומחים מודים שעל אף שמחיר היהלום הסינטטי נמוך יותר, היהלומים הללו לא פחות מיוחדים מיהלומים טבעיים. זאת בשל תהליך הייצור האיכותי והיכולת לייצר גם יהלומים צבעוניים שנדירים מאוד בטבע.

 

 

למי זה מתאים?

לכולם. בין הלקוחות ניתן לראות צעירים המחפשים טבעות אירוסין להצעות נישואין במחיר אפשרי או לקוחות עם לא מעט תכשיטים משובצים יהלומים טבעיים. אלו מגיעים ורוכשים יהלומים מלאכותיים ממגוון סיבות, בין אם מדובר בעיצוב מיוחד יותר, גודל גדול יותר, מניעים אקולוגים או פשוט כדי לחסוך כסף. חשוב לזכור שייצור היהלומים במעבדה מדמה את דרך הייצור שלהם בטבע, בזמן קצר יותר כמובן. הדמיון בין תהליכי הייצור הוא זה שבזכותו היהלומים המלאכותיים דומים מאוד ליהלומים הטבעיים.

 

 

והאיכות?

יהלומי המעבדה שומרים על התכונות שיוצרו איתן, הם לא נשחקים או נפגמים, צבעם נשאר זהה וכך גם המראה היוקרתי שלהם. מותג יהלומי המעבדה Green Diamonds מתחייב לאיכות גבוהה במחיר נמוך. הצרכנים יכולים להנות מהיוקרה ולמנוע את ניצול הטבע ושימוש במשאבים שלא פעם גורמת להרג של תושבים רבים מאפריקה. אז למה לא לחשוב ירוק, לשלם פחות ולקבל מוצר איכותי באותה המידה.

צמיד יהלום

אולי תאהבו גם את: