נהג חדש ואין עדיין רכב? ארבע עובדות לפני שמשכירים רכב

הגיע הרגע המיוחל וסופסוף קיבלתם את רשיון הנהיגה שלכם? אחרי תהליך ארוך של למידה והתמקצעות – אתם סופסוף יכולים לנהוג לבד. אנחנו מקווים שאתם חשים בטחון אך גם זוכרים את החשיבות בשמירה על זהירות במהלך הנהיגה. זכרו, בכביש חשוב מאד להיות עירניים ולשמור היטב על החיים שלכם ושל מי שנוסע אתכם. האפשרות לנהוג לבד ניתנם לכם כי אתם מבוגרים, אחראיים ולמדתם היטב כיצד לנהוג.

אם אתם נמצאים במצב בו אתם כבר יכולים לנהוג אבל עדיין אין לכם רכב, אם אתם רוצים רכב לסוף שבוע אך בבית יש רק רכב אחד, או שההורים צריכים את הרכבים שלהם לסוף השבוע, חשוב שתדעו שיש פתרון – ניתן להשכיר רכב! לחברות השכרת רכב מעולות יש פתרונות מצוינים להשכרה לנהגים חדשים. אך לפני שאתם הולכים להשכיר רכב יש כמה דברים חשובים שעליכם לדעת. ריכזנו עבורכם את העובדות הכי חשובות להשכרת רכב לנהגים צעירים. קדימה מתחילים!

 

מחיר השכרת הרכב משתנה ממסלול למסלול

חברות השכרת רכב מעולות ומקצועיות כגון רנטה – הכרת רכב לצעירים יציעו לכם מקצועיות בלתי מתפשרת, רכבים טובים במצב מצוין וגם מספר מסלולים שונים. המסלולים משתנים בהתאם לסטטוס שוכר הרכב, הגיל שלו, התקופה שיש לו רשיון ועוד. מסלולים נפוצים בארץ הם: מסלולים לטווח ארוך, מסלולים לטווח קצר, מסלולים לגילאי 18-21, מסלולים לגילאי 21-25 ועוד.

השכרת רכב

מחיר השכרת הרכב נקבע בהתאם לתקופת ההשכרה

מחיר השכרת הרכב משתנה בהתאם למספר ימי השכרה. לכן חשוב מאד שתתכננו מבעוד מועד לכמה זמן בדיוק תצטרכו את האוטו. חברות טובות מציעות המון אופציות החל מכמה שעות ועד לכמה שבועות. יכול להיות שכדאי לכם להשכיר את האוטו לכמה ימים ולהשתמש בו כבר על מנת לעשות עוד תוכניות או עוד כמה סידורים. כך תוכלו לרכז את כל צרכי הרכב שלכם במהלך של כמה ימים בחודש. זו דרך טובה לצמצם את ההוצאות ולשלם פחות מאשר האופציה האחרת – כל פעם לשכור ולהחזיר.

 

השכרת הרכב מגיעה עם ביטוח

כל חברה מקצועית שמכבדת את עצמה מציעה עם השכרת הרכב ביטוח מקיף לתקופת ההשכרה. בדקו עם חברת ההשכרה מה בדיוק כולל הביטוח, האם הוא מכסה פגיעות או שריטות ועוד. בררו גם מה קורה במקרה שהאוטו נתקע? למי פונים ומי יכול לבוא לחלץ אתכם? אלה הן שאלות חשובות שטוב לבדוק במעמד ההשכרה ולא לחכות שיקרה משהו.

 

ניתן לשכור רכב בתקופת המלווה!

לא הרבה יודעים את זה אך ניתן לשכור רכב גם בתקופת המלווה ולנהוג בו – רק במידה והמלווה נמצא לידכם כמובן!  במעמד השכרת הרכב אתם מתחייבים שהמלווה ימצא לידכם בכל עת וזוהי חובה שאין להקל בה ראש, לא מבחינת הבטיחות שלכם ולא מבחינת הביטוח.

במידה ומשהו קורה – אם המלווה לא לידכם לא תהיו מכוסים וזה עלול להיות מאד בעייתי! אז זהו אתם מוכנים, אתם יודעים כל מה שחשוב – צאו להשכיר רכב, בחרו בחכמה והכי חשוב – סעו לשלום ותחזרו בשלום!

נהג חדש

אולי תאהבו גם את: