ניקוי שטיחים: כמה למה ואת מי כדאי להזמין

השטיח הביתי

את הסלון הביתי או את שאר חדרי הבית, מעטרים מגוון רחב של רהיטים, אביזרי נוי ותאורה, שהשילוב הנכון של כולם יוצר בסופו של דבר את הרושם הנעים והביתי של דירת מגורים.

אחד מהפריטים הללו, שמקנה תחושה ביתית ואלגנטית, הוא השטיח. שטיחי הרצפה מגיעים במספר רב של צורות, מרקמים וגדלים. את רצפת הסלון יכול לעטר שטיח פרסי רחב וכבד, או לחלופין שטיח בד בעיצוב מודרני נועז. נוסף על העיטור, השטיח משמש כמשטח מבודד מהרצפה הקרה בחורף, ומאפשר לבני הבית ללכת יחפים תוך הרגשה מלטפת ונעימה על כפות הרגליים.

מתוקף היותו מונח על הרצפה, השטיח חשוף למגוון פגעים, פגמים ולכלוכים. לכן, אחת לתקופה יש לנקות את השטיח בצורה יסודית, ובנוסף יש לדאוג לתחזוקה נכונה וטובה של השטיח בצורה יומיומית. במאמר שלפניכם נעבור בהרחבה על הדכים הנכונות לנקיון השטיח, עלויות ואנשי מקצוע מומלצים.

 

חשיבות הניקוי

הגיינה

השטיחים הביתיים, נוטים לצבור מגוון לכלוכים. החל מפרורי אוכל, אבק, וכלה בכתמי שומן, שערות בני אדם ובעלי חיים. כתוצאה מכך, מצטברים על שערות השטיח מגוון עצום של בקטריות וקדריות אבק, כך שהשטיח היפה הופך למשטח גידול למפגעים תברואתיים למיניהם, העלולים לגרום למחלות שונות ולאלרגיות לבני הבית.

 

מראה וריח

השטיח אמור לשמש כאביזר נוי ביתי. לכן, כתוצאה מחשיפת השטיח ללכלוכים ולכתמים, מטרתו של השטיח, עיצוב ושיפור חזית הבית לא מושגת. בנוסף, לעיתים השטיח סופג אליו ריחות לא נעימים, שכל עוד השטיח לא עובר טיפול נכון, לא רק שהשטיח לא משפר את מראה הבית, אלא הוא אף גורם למיאוס ודחייה בקרב היושבים בו.

 

עלות הניקוי

עלות ניקוי של שטיח, מתחלקת לשתי אפשרויות מרכזיות. הראשונה, היא ניקוי של השטיח בטכניקות מגוונות, בביתו של הלקוח. עלות ניקוי כזו תהיה בין 50 ש"ח ל- 75 ש"ח עבור מטר רבוע. לחלופין, במידה ויש לבצע את הניקוי במפעלי חברת הניקוי ולא בבית הלקוח, עלות ניקוי תנוע בין 65 ש"ח ל- 100 ש"ח.

 

חברת הניקוי המומלצת

לא כל חברת ניקוי מומלצת עבור ניקוי השטיחים השונים. על מנת להגיע לניקוי מקסימלי ואיכותי, כזה שלא הורס ומבלה את השטיח אלא מחדש ומרענן את מראהו, מומלץ לשכור את שירותיה של חברה עם מוניטין רב בתחום ניקוי שטיחים.

החברה המומלצת לניקוי השטיחים, היא חברה sos clean. חברה זו, בעלת מכשור חדשני, אנשי מקצוע איכותיים ובעלי ניסיון בתחום הניקוי, והמחירים אותם לוקחת החברה עבור שירותיה נוחים בצורה משמעותית.

להזמנתו, יעוץ וגם מדריך לניקוי שטיחים, ניתן לפנות לשירות הלקוחות של החברה, לשלוח לחברה את תמונתו של השטיח המלוכלך שלכם, לקבל הצעת מחיר והמלצות להמשך טיפול. כך, תשמרו על השטיחים שלכם, נקיים ויפים.

 

חדר שינה

אולי תאהבו גם את:

לזהות פשפשים
איך מזהים פשפשים במיטה?

פשפשי המיטה הם חרקים קטנים שניזונים מדם אנושי ויכולים לתקוף אזורים שונים בבית, כולל מיטות, רהיטים ואפילו בגדים. זיהוי פשפש המיטה בשלב מוקדם הוא חיוני

קרא עוד »
פורץ רכבים במרכז

נתקעתם מחוץ לרכב כשהמפתח נשכח בפנים? נשבר לכם המפתח במנעול? אם עניתם בחיוב על לפחות אחת מהשאלות הללו, זה אומר שאתם צריכים את שירותיו של

קרא עוד »