4 רעיונות למתנות לאם ולתינוק

סיטואציה מוכרת – לחברה או קרובת משפחה נולד תינוק או נולדה תינוקת… מיד עולה הרצון לבקר, להסניף את התינוק החדש, ולתת ליולדת חיבוק, אבל החשש לבוא בידיים ריקות גדול גם כן ואין שום רעיון למתנה. ובכן, בכל מה שקשור לרעיונות למתנה לאם ולתינוק – יש לנו כמה הצעות מעולות בשבילכם. קבלו 4 רעיונות למתנות שכל יולדת טרייה תשמח לקבל.

 

מארז פינוקים ליולדת

עכשיו, כשהיולדת כבר לא בהיריון, כנראה שכבר לא עוטפים אותה ודואגים לה. אם עד לא מזמן היו מפנקים אותה וזוכרים אותה, עכשיו היא משנית לעומת התינוק שנולד ואם זה לא מספיק – גם צריכה לטפל בו ללא הפסקה. אם כבר מביאים מתנה, אז כדאי לקחת בחשבון גם את האישה שילדה שתשמח להתפנק.

בתור משלוח מתנה ליולדת האופציה הכי קלאסית היא מארז תמרוקים מפנק עם כמה מגבות רכות וכל מה שצריך כדי להרגיש כמו חדשה אחרי המקלחת. הצעת הגשה – לבוא עם המשלוח, או ממש בסמוך להגעתו, לקחת את התינוק ולשלוח את האם הטרייה להתרעננות.

רעיונות למתנות לאם ולתינוק

מארז קוקטיילים שווים

היולדת הטרייה שלנו הייתה כאמור הרה עד לא מזמן ועל כן לא יכלה לשתות. אם טרום ההיריון היא אהבה לצאת לשתות מדי פעם, עכשיו היא שוב יכולה, ויש סיכוי שמה שממש יעשה לה כיף וירים לה את המצב רוח זה מארז של אלכוהול ובפרט יין או קוקטיילים משובחים. כמובן, מחובתנו להגיד שאם היא מניקה – עליה לשתות בזהירות ולהימנע מהנקה לפחות שעתיים אחרי השתייה.

 

כרית הנקה מפנקת

על אף הכותרת המעידה על שימושה עבור אימהות מניקות, כרית הנקה היא מוצר שימושי ביותר גם למי שמאכילות ומאכילים מבקבוק, וגם יכולה לשמש בהמשך להריונות עתידיים. כרית הנקה רכה, איכותית וגמישה, הופכת את ההאכלות לקלות ונוחות יותר עבור הידיים והגב – בעיקר אם היולדת מניקה אבל שוב, גם אם לא.

בנוסף, ניתן להשתמש בה ככרית לשינה, והיא תומכת מצוין במצב של גב כאוב – כאמור, רלוונטי במיוחד אם מתוכננים הריונות נוספים בהמשך. כרית הנקה מפנקת יכולה להיות פתרון מעולה בתור מתנה לתינוקת שנולדה או לתינוק שנולד.

 

שובר לסדנת התפתחות

זו מתנה מצוינת גם לאם וגם לתינוק. האמא תזכה בקצת זמן עם עוד יולדות כמוה, מה שיכול להפיג את הבדידות ולאפשר לה להכיר חברות חדשות – חשוב במיוחד אם היא אמא לתינוק ראשון או עברה דירה לא מזמן.

התינוק, כמובן, זוכה גם בזמן כיפי של אמא איתו, לומד יחד איתה דברים חדשים ואחר כך מקבל אותה קצת יותר שמחה ורעננה. בקיצור, מדובר בווין ווין לכולם. מומלץ, כמובן, לברר איפה יש סדנאות מומלצות בקרבת מקום מגוריה של היולדת, ולא לבחור מקום רחוק שיהיה לה מאתגר להגיע אליו.

מתנות

אולי תאהבו גם את:

עגילי יהלום
5 מתנות שנשים אוהבות

קניית מתנות לנשים היא אחת הדרכים המצוינות להראות להן את ההערכה והאהבה שלכם אליהן. באופן זה, אתם יכולים להביע את תחושת האכפתיות העמוקה שלכם כלפיהן.

קרא עוד »