איך לתכנן יום הולדת ב-3 שלבים?

חוגגים יום הולדת בקרוב אבל אתם לא יודעים מאיפה להתחיל? אתם רוצים שיהיה לכם יום הולדת בלתי נשכח אבל אין לכם מושג איך לגרום לו להיות כזה? אם קראתם את השאלות האלו ועניתם לעצמכם "כן" בראש, כדאי שתקראו את השורות הבאות כדי שתוכלו לדעת איך לתכנן יום הולדת ב-3 שלבים בלבד. הנה כל הפרטים שאתם צריכים לדעת:

 

השלב הראשון – תחליטו על קונספט

השלב הראשון בתכנון של יום הולדת כולל קודם כל החלטה על קונספט. למקרה שאתם לא חיים על כדור הארץ בעשור האחרון, אנחנו נסביר לכם מה זה אומר קונספט. הכוונה היא בעצם לנושא שמנחה את האירוע. כדי לבחור קונספט אתם צריכים לשאול את עצמכם את השאלות הבאות:

  • מה אני הכי אוהב?
  • יש פריט מסוים שכשאני רואה אותו אני פשוט נמס וחייב שיהיה לי אותו?
  • יש פריט מסוים שמגדיר אותי? (שכשאחרים רואים אותו הם מיד חושבים עליי)
  • יש סגנון בגדים\מוזיקה\סגנון חיים או כל דבר אחר שמאפיין אותי?

סביר להניח שבעקבות אחת או יותר מהשאלות האלו הצלחתם להוציא כמה תשובות. אנחנו הוצאנו למשל את התשובות הבאות: שנות ה-90, אוכל טבעוני וחד קרן. זה מגדיר אותנו בקצרה ממש. כך שאנחנו יכולים לחגוג יום הולדת באחד מהקונספטים הללו.

 

השלב השני – תזמינו מפעיל שינחה את האירוע

אין חגיגה בלי עוגה זה משפט ששייך לשנות ה-90, פשוט כי במאה ה-21 אין חגיגה בלי מפעיל שמרים חתיכת מסיבה (ואתם מוזמנים לקרוא את המשפט הזה שוב עם המנגינה של השיר "אין חגיגה בלי עוגה" אבל זו לא חובה). השלב השני והחשוב לא פחות משני השלבים האחרים בתכנון של יום הולדת הוא הזמנה של מפעיל, כזה שינחה את האירוע ויגרום לקהל להיות בעננים. אם אין לכם מושג איזה מפעיל יכול להתאים ליום ההולדת שלכם, אנחנו יכולים להמליץ על סטנדאפיסט, ליצן או הכי טוב – קוסם.

ממש לאחרונה חגגנו יום הולדת עם קוסם מוצלח, כזה שגרם לכל הנוכחים לעמוד בסיום ההופעה ולהריע לו. כזה שגרם  לכולם לבקש מאתנו לחגוג שוב יום הולדת השנה, כי הם רוצים לראות שוב את המופע שלו. כדי לחסוך לכם חיפושים ולחסוך לעצמנו פניות בנוגע לבירור פרטים נוספים לגביו החלטנו לצרף קישור לאתר שיעשה לכם את החיים קלים: https://www.yago.co.il.

 

השלב השלישי – תקבעו שעה, תאריך ותשלחו הזמנות

אתם ממש לקראת סיום ההליך. נשאר לכם רק לקבוע שעה ותאריך ולתאם עם המפעיל שלכם (כדי לבדוק שהוא פנוי ואין לו הופעות נוספות באותו היום) ולהכין את ההזמנות. אנחנו ממליצים לעצב את ההזמנות בהתאם לקונספט הנבחר. כך שאם למשל בחרתם בקונספט של שנות ה-90, אתם יכולים לעצב את ההזמנה עם מילים משירים מוכרים מהתקופה. מאחלים לכם שיהיה בהצלחה ומזל טוב!

עוגת הפתעה ליום הולדת עם ארנב

אולי תאהבו גם את:

מה הוא מופע מנטליזם כשר?

מופע מנטליזם הוא מופע אשר משלב בתוכו קריאת מחשבות ופעלולים מסקרנים, אך האם גם הקהל הדתי יכול לצפות במופע ללא חשש? כמובן שכן, במאמר הבא

קרא עוד »
קסם יקר
כמה עולה מופע קסמים מושקע?

רוצים לדעת כמה עולה מופע קסמים? מבט מבפנים על התעשייה? ביקשנו ממומחים וקוסמים העוסקים בתחום לתת את התובנות שלהם לגבי העלויות של מופע קסמים. מתפאורה

קרא עוד »
אילוסטרציה של כובע ושרביט קוסמות
אמן חושים באזור הדרום

חיפוש אמן חושים באזור הדרום יכול להיות פשוט וקל בעזרת מספר הכוונות והמלצות. כיום מדובר באטרקציה נפוצה וניתן למצוא אמני חושים בכל רחבי הארץ. הזמנת

קרא עוד »