דוח מס תאגידי (טופס 1120, F-1120)

בכל הנוגע להשקעה בארצות הברית, ניהול עסק, ורכישת נדל"ן בארצות הברית, חשוב להכיר את טופסי הדיווח הבסיסיים שייתכן ותידרשו להגיש אותם ל – IRS בכל שנה עקב ניהול עסקים והשקעות בארצות הברית. עבור כל מי שפועל עסקית בארצות הברית וחייב בהתאם במיסים שנתיים, ישנם שני דוחות שחשוב להכיר ולמלא. לפניכם הכל על דוח מס תאגידי (טופס 1120, F-1120).

 

מה הוא דוח מס תאגידי בארצות הברית?

חברות ותאגידים הפועלים בארצות הברית ומנהלים עסקים שונים, חייבים להגיש לרשות המיסים, ה- IRS, דוחות שנתיים בגין פעילותם הכלכלית והעסקית באותה שנת המס, והכנסותיהם השונות. אי הגשה של דוחות אלה בזמן, תגרור קנסות ועונשים שונים שלא כדאי להיכנס אליהם ושחשוב להיזהר מפניהם, ולהקפיד על כללי המיסוי והמוטל עליכם. לעוד מידע ולתמיכה בכל הנוגע למיסוי בארצות הברית, מומלץ לפנות אל – masamerica.co.il.

 

מה הוא בדיוק טופס 1120 וטופס F-1120?

חברה עסקית אמריקאית, תידרש להגיש לרשות המיסים ה- IRS טופס שנקרא טופס 1120 בכל שנה, בעוד וחברה זרה הפועלת בארצות הברית נדרשת להגיש דוח לזרים שנקרא F-1120. ההבדל בין השניים אינו גדול, כאשר הf באה לייצג foreigner. הדוח מיועד לחברות המוכרות כתאגידים, ופועלות בארצות הברית. את הטפסים הללו, יש להגיש בכל שנת מס ך- IRS כאשר אי שליחה שלהם, תגרור קנסות ואישום. את הדוח יש להגיש לרוב עד חודש אפריל בכל שנה עוקבת לשנת המס.

 

מה כוללים דוחות המס התאגידיים הללו?

דוחות המס התאגידיים בדומה לכל דוחות מס אחרים בישראל ובעולם, כוללים צורך בפירוט של שלל ההכנסות, ההוצאות, הזיכויים והניכויים, וכלל הפעילויות העסקיות השונות של החברה בשנת המס עליה מגישים את הדוח השנתי. כך, יחושב גובה המס הנדרש מהתאגיד בהתאם. חברה ישראלית או עסק שעובד בתחומי ארצות הברית, יידרש למלא את הטופס המותאם לforeigners, ולשלם את המס המתאים לפי הרווחים שלהם בתחומי ארצות הברית בלבד כמובן, ולא על כלל הכנסתם העולמית – בעוד וחברה מקומית אמריקאית, תידרש למס על כלל הכנסתם העולמית והבינלאומית.

 

כיצד למלא את הדוחות הנדרשים לכם?

עסקים ישראליים רבים הפועלים בשטחי ארצות הברית, שוכרים רואי חשבון מקומיים או ישראלים המתמחים בתחום ויוכלו לערוך את הטפסים הנדרשים על שלל המסמכים השונים שיש לצרף, וליהנות מראש שקט שמבטיח שפעלתם בהתאם לדרישות המיסוי האמריקאיות. מצד שני אלה לחלוטין טפסים שתוכלו למלא בעצמכם, תחת הבדיקות והמחקרים המתאימים שיבטיחו מילוי נכון ומקצועי.

 

לסיכום

השקעה בארצות הברית ידועה כהשקעה אשר גורפת רווחים רבים, ונתקלת במיסוי נמוך יותר מניהול עסק והשקעת נדל"ן בארץ. עם זאת, חשוב להכיר בנהלי המיסוי האמריקאים, להימנע מהסתבכות מיותרת מול ה- IRS, ולהגיש בכל שנה את הטפסים הנדרשים מכם, כבעלי עסק זרים באמריקה. את הטפסים תוכלו להגיש בעצמכם בקלות, או לשכור רואה חשבון ומומחה בתחום שיעמוד לשירותכם ויוודא התנהלות מקצועית ובטוחה בארצות הברית.

קריאה עם זכוכית מגדלת

אולי תאהבו גם את:

הלוואות בערבות מדינה
מקסום הטבות הלוואות בערבות מדינה

הלוואות בערבות מדינה מספקות הזדמנות מצוינת לאנשים לגשת למשאבים פיננסיים בתנאים והגבלות נוחים. עבור יועצי משכנתאות, הבנה כיצד למקסם את הטבות ההלוואה הללו יכולה להועיל

קרא עוד »
הלוואות גמח
5 סיבות לקחת הלוואת גמ"ח

הלוואות גמ"ח , הידועות גם בשם הלוואות להשפעה חברתית או הלוואות ללא מטרות רווח, הן משאבים פיננסיים שנועדו במיוחד לתמוך בארגוני צדקה ומיזמים חברתיים. הלוואות

קרא עוד »
יועץ משכנתאות במרכז

מקצוע יועץ המשכנתאות יצא מזמן את גבולות הבנק והפך למקצוע שמחזיק משרדי יועצים פיננסים למיניהם. יועצי משכנתאות ניתן למצוא בכל מקום בארץ מכיוון שבכל מקום

קרא עוד »
מחשבון
החזר מס מהפסדים

בין אם אנחנו מרוויחים עסקית או מפסידים, אנחנו מחויבים בתשלומי מס הכנסה למדינה. בתור אזרחים שומרי חוק, אם כנראה גם מודעים לכך שניתן לקבל החזרי

קרא עוד »